L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Cellular

Kondicinér Absolut Repair Cellular od značky L´Oréal Professionnel Série Expert se stal v poslední době velmi často vyhledávaným přípravkem na vyřešení…

Kondicinér Absolut Repair Cellular od značky L´Oréal Professionnel Série Expert se stal v poslední době velmi často vyhledávaným přípravkem na vyřešení problémů s poškozenými vlasy bez života. V čem spočívá jeho jedinečnost a oblíbenost? Jeho schopnost ozdravit znovu vaše vlasy tkví v jeho složení, konkrétně v kyselině mléčné, která má skvělou schopnost pronikat hluboko do vlasového vlákna a poté vlas regenerovat. Kondicionér dle zkušeností již po prvním požití dokáže z mdlých vlasů vykouzlit zářivou kštici, která je díky následnému častému používání den za dnem zdravější a revitalizovaná. Kondicionér navíc dokonale usnadňuje rozčesávání a velmi příjemně voní po melounech a citrusech.

Jedinečná a profesionální účinnost šamponu se tedy ukrývá v jeho mimořádném složení, ve kterém ještě kromě výborné kyseliny mléčné, naleznete technologii neofibrine TM, což je kombinace přírodních vosků s posilujícím ceramidem, rozjasňujícími složkami a ochranným UV filtrem. Díky tomu jsou tak vlasy dokonale chráněny i před sluncem.

Kondicionér L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Cellular dokáže vlasy skvěle zregenerovat a dodat jim novou vitalitu. Je speciálně navržen pro suché a poškozené vlasy bez života, které potřebují obnovit, vyživit a uhladit poničené a hrubé vlasové vlákno. V tomto případě je šampon Absolut Repair Cellular opravdu skvělým pomocníkem, který si dokáže poradit s poškozenými a unavenými vlasy skutečně profesionálním způsobem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *