Maska na vlasy Kallos Placenta

Italská značka Kallos patří mezi poslední novinky v kosmetice na českém trhu. V jejím sortimentu mě zaujala vlasová maska Placenta, která…

Italská značka Kallos patří mezi poslední novinky v kosmetice na českém trhu. V jejím sortimentu mě zaujala vlasová maska Placenta, která je určená pro suché a poškozené vlasy. Rozhodla jsem se ji tedy vyzkoušet. Zaujala mě i její velmi nízká cena v poměru k obsahu balení, které má 800 ml. Chtěla jsem tedy zjistit, jestli se jedná o výhodnou koupi, nebo jestli nízká cena masky odpovídá i její nízké kvalitě.

Výrobce uvádí, že maska obsahuje bílkoviny, aminokyseliny, je bohatá na vitaminy a hlavní její složkou je živočišná placenta, která by měla vlasy účinně regenerovat, vyživovat a podporovat jejich zdravý růst.

Masku jsem si podle návodu nanesla na vlhké vlasy od kořínků ke konečkům a nechala působit 10 minut. Potom jsem ji z vlasů důkladně opláchla. Maska má bílou barvu, není nijak extrémně hutná, je spíše taková lehčí, ale nijak tekutá. Konzistence je prostě tak akorát, aby vám z vlasů vyloženě nestékala. Vůně masky mi připomínala typickou vůni podobnou šamponu. Po použití jsem pocítila, že mám vlasy lehce hydratované a byly na dotek jemnější, než-li před tím.

Pokud bych měla zhodnotit klady a zápory masky Kallos Placenta, potom bych ji zařadila mezi lepší průměr. Co se ceny týče, je opravdu velmi příznivá a vzhledem k tomu, že vám maska dlouho vydrží, tak se vyplatí, jelikož její velkou výhodou je, že s ní nemusíte šetřit. Díky tomu si vlasové masky můžete dělat častěji, a nebo ji kombinovat s nějakou dražší, se kterou si šetříte. Masku bych tedy doporučila pro vlasy, které jsou sušší, ale pokud je máte extrémně přesušené nebo poškozené, nemohu vám zaručit, že by tato maska byla pro ně dostatečně účinná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *